Moderný a zároveň nadčasový dizajn kresiel a pohoviek série RONA dotvára pohodlné čalúnenie. Vďaka možnosti výberu typov konštrukcií a série poťahových látok je možné stoličky dokonale zladiť s interiérmi reštaurácií, hotelových lobby, kancelárií alebo čakární.
Nájdite si predajcuPredstavujeme vám kolekciu RONA – inovatívny koncept sedenia, ktorý poskytuje pocit súkromia a ľahkosti a pozýva k spoločnému posedeniu, rozhovorom, inšpirácii a novým nápadom. Elegantne zakrivené pohovky sú vyrobené z kvalitnej polyuretánovej peny tvarovanej za studena a vystužené stabilným kovovým rámom. Vďaka možnosti výberu typu podnože a prvotriedneho čalúnenia v širokej škále látok možno kreslá a pohovky dokonale zladiť s interiérmi hotelových hál, reštaurácií a kancelárií.
| šírka sedadla | 51-56 cm |
|---|---|
| celková šírka | 75 cm |
| hĺbka sedadla | 51 cm |
| celková hĺbka | 75 cm |
| výška sedadla | 40 cm |
| celková výška | 80 cm |
| hmotnosť | 12-15 kg |
| nosnosť | 140 kg |
| záruka | 5 rokov |
Obľúbený semišový materiál je príjemný na dotyk a dostupný v mnohých farebných variantoch. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre detské stoličky, ale aj pre bežné typy klasických kancelárskych stoličiek.
Zloženie: 100% polyester | Gramáž: 190 g/m2 ± 5 %, 285 g/bm ± 5 % | Odolnosť voči predratiu: 40 000 cyklov Martindale | Stálosť na svetle: 3-4 (ISO 105 – B02:1999) | Stálosť pri trení: za vlhka 4-5, za sucha 4-5 (ISO 105 – X12:1995) | Cenová kategória 1.















Vyberte si komponenty, ktoré zodpovedajú vášmu preferovanému štýlu sedenia a požadovaným funkciám.






Zvoľte si súbory na stiahnutie
Séria RONA má množstvo rôznych certifikátov osvedčujúcich kvalitu, materiálové zloženie a ďalšie parametre. Požiadajte svojho predajcu o konkrétny certifikát, ktorý potrebujete.