Moderný a zároveň nadčasový dizajn kresiel a pohoviek série RONA dotvára pohodlné čalúnenie. Vďaka možnosti výberu typov konštrukcií a série poťahových látok je možné stoličky dokonale zladiť s interiérmi reštaurácií, hotelových lobby, kancelárií alebo čakární.
Nájdite si predajcuPredstavujeme vám kolekciu RONA – inovatívny koncept sedenia, ktorý poskytuje pocit súkromia a ľahkosti a pozýva k spoločnému posedeniu, rozhovorom, inšpirácii a novým nápadom. Elegantne zakrivené pohovky sú vyrobené z kvalitnej polyuretánovej peny tvarovanej za studena a vystužené stabilným kovovým rámom. Vďaka možnosti výberu typu podnože a prvotriedneho čalúnenia v širokej škále látok možno kreslá a pohovky dokonale zladiť s interiérmi hotelových hál, reštaurácií a kancelárií
| šírka sedadla | 128 cm |
|---|---|
| celková šírka | 147 cm |
| hĺbka sedadla | 51 cm |
| celková hĺbka | 78 cm |
| výška sedadla | 40 cm |
| celková výška | 80 cm |
| hmotnosť | 25-28 kg |
| nosnosť | 260 kg |
| záruka | 5 rokov |


Mäkká, viacúčelová čalúnnická tkanina s bohatou štruktúrou, jemnými odleskami a hrejivým, nevtieravým estetickým vzhľadom. Je vyrobená z 98 % z recyklovaného polyesteru.
Zloženie: 98 % recyklovaný polyester / 2 % polyester | Gramáž: 420 g/m2 ± 5 %, 490 g/bm ± 5 % | Odolnosť proti predratiu: 100 000 cyklov | Odolňost voči ohňu: EN 1021 1-2:2006| Stálosť na svetle: 5-8 (EN ISO 105-B02)| Stálosť pri trení: za mokra 5, za sucha 5 (ISO 105 - X12) | Certifikáty: Oeko-Tex® Standard 100, EU Ecolabel | Cenová kategória 4.
















Vyberte si komponenty, ktoré zodpovedajú vášmu preferovanému štýlu sedenia a požadovaným funkciám.



Zvoľte si súbory na stiahnutie
Séria RONA má množstvo rôznych certifikátov osvedčujúcich kvalitu, materiálové zloženie a ďalšie parametre. Požiadajte svojho predajcu o konkrétny certifikát, ktorý potrebujete.