RONA AKUSTIK je inovatívna modulárna pohovka navrhnutá tak, aby poskytovala pocit súkromia aj ľahkosti. Spoločne so stolíkom a spojovacím panelom s možnosťou montáže obrazovky vytvára akustický modul príjemný priestor, ktorý poskytuje pokoj a súkromie pre obchodnú schôdzku alebo neformálne stretnutie. Inovatívny koncept sedacej súpravy RONA ponúka harmonickú rovnováhu mezi pohodlím, estetikou a funkčnosťou a je ideálnym riešením pre rušné kancelárie, hotely, letiská alebo obchodné priestory.
Nájdite si predajcuPredstavujeme vám kolekciu RONA – inovatívny koncept sedenia, ktorý poskytuje pocit súkromia a ľahkosti a pozýva k spoločnému posedeniu, rozhovorom, inšpirácii a novým nápadom. Elegantne zakrivené pohovky sú vyrobené z kvalitnej polyuretánovej peny tvarovanej za studena a vystužené stabilným kovovým rámom. Vďaka možnosti výberu typu podnože a prvotriedneho čalúnenia v širokej škále látok možno kreslá a pohovky dokonale zladiť s interiérmi hotelových hál, reštaurácií a kancelárií
| hmotnosť pohovky | 32 kg |
|---|---|
| hmotnosť stolíka | 15 kg |
| hmotnosť panelu | 12 kg |
| šírka sedadla | 128 cm |
| celková šírka | 248 cm |
| hĺbka sedadla | 51 cm |
| celková hĺbka | 160 cm |
| výška sedadla | 40 cm |
| celková výška | 130 cm |
| výška stolíka | 69 cm |
| nosnosť na 1 miesto k sedeniu | 130 kg |
| záruka | 5 rokov |
Obľúbený semišový materiál je príjemný na dotyk a dostupný v mnohých farebných variantoch. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre detské stoličky, ale aj pre bežné typy klasických kancelárskych stoličiek.
Zloženie: 100% polyester | Gramáž: 190 g/m2 ± 5 %, 285 g/bm ± 5 % | Odolnosť voči predratiu: 40 000 cyklov Martindale | Stálosť na svetle: 3-4 (ISO 105 – B02:1999) | Stálosť pri trení: za vlhka 4-5, za sucha 4-5 (ISO 105 – X12:1995) | Cenová kategória 1.















Vyberte si komponenty, ktoré zodpovedajú vášmu preferovanému štýlu sedenia a požadovaným funkciám.
Zvoľte si súbory na stiahnutie
Séria RONA má množstvo rôznych certifikátov osvedčujúcich kvalitu, materiálové zloženie a ďalšie parametre. Požiadajte svojho predajcu o konkrétny certifikát, ktorý potrebujete.