Pohodlně se opřete a odpočiňte si v bytelném křesle navrženém pro dokonalou relaxaci. Křeslo nabízí řadu možností čalounění pro snadnou údržbu a péči a je vhodné do obývacích pokojů nebo denních místností v domovech pro seniory, nemocnicích, ubytovnách a pečovatelských domech.
Nájdite si predajcu| Šířka sedáku | 53 cm |
|---|---|
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Celková šířka | 65 cm |
| Celková hloubka | 76 cm |
| Výška sedáku | 38 cm |
| Celková výška | 104 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Záruka | 5 rokov |



Mäkká, viacúčelová čalúnnická tkanina s bohatou štruktúrou, jemnými odleskami a hrejivým, nevtieravým estetickým vzhľadom. Je vyrobená z 98 % z recyklovaného polyesteru.
Zloženie: 98 % recyklovaný polyester / 2 % polyester | Gramáž: 420 g/m2 ± 5 %, 490 g/bm ± 5 % | Odolnosť proti predratiu: 100 000 cyklov | Odolňost voči ohňu: EN 1021 1-2:2006| Stálosť na svetle: 5-8 (EN ISO 105-B02)| Stálosť pri trení: za mokra 5, za sucha 5 (ISO 105 - X12) | Certifikáty: Oeko-Tex® Standard 100, EU Ecolabel | Cenová kategória 4.
















Vyberte si komponenty, ktoré zodpovedajú vášmu preferovanému štýlu sedenia a požadovaným funkciám.
Zvoľte si súbory na stiahnutie
RADO má množstvo rôznych certifikátov osvedčujúcich kvalitu, materiálové zloženie a ďalšie parametre. Požiadajte svojho predajcu o konkrétny certifikát, ktorý potrebujete.