Moderní a zároveň nadčasový design křesel a pohovek řady RONA dotváří pohodlné čalounění. Díky možnosti výběru typů podnoží a řady potahových látek lze židle dokonale sladit s interiéry restaurací, hotelových lobby, kanceláří nebo čekáren.
Najděte si prodejcePředstavujeme kolekci RONA – inovativní koncept sedacího nábytku, který poskytuje pocit soukromí a lehkosti a vybízí ke společnému posezení, rozhovorům, inspiraci a novým nápadům. Elegantně zaoblené sedačky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní polyuretanové pěny tvarované za studena a vyztužené stabilní kovovou kostrou. Díky možnosti výběru typů podnoží a prvotřídního čalounění v široké škále látek lze židle a pohovky dokonale sladit s interiéry hotelových lobby, restaurací a kanceláří.
| šířka sedáku | 128 cm |
|---|---|
| celková šířka | 147 cm |
| hloubka sedáku | 51 cm |
| celková hloubka | 78 cm |
| výška sedu | 40 cm |
| celková výška | 80 cm |
| hmotnost | 25-28 kg |
| nosnost | 260 kg |
| záruka | 5 let |


Měkká, víceúčelová potahová látka s bohatou strukturou, jemným melírem a hřejivou, nevtíravou estetikou. Je vyrobena z 98 % recyklovaného polyesteru.
Složení: 98 % recyklovaný polyester / 2 % polyester | Gramáž: 420 g/m2 ± 5 %, 490 g/bm ± 5 % | Odolnost vůči prodření: 100 000 cyklů | Odolnost proti ohni: EN 1021 1-2:2006 | Stálost na světlě: 5-8 (EN ISO 105-B02) | Odolnost při tření: za mokra 5, za sucha 5 (ISO 105 - X12) | Certifikáty: Oeko-Tex® Standard 100, EU Ecolabel | Cenová kategorie 4.
















Zvolte si takové komponenty, které odpovídají vašemu preferovanému stylu sezení a požadovaným vlastnostem.



Zvolte si soubory ke stažení.
Řada RONA má řadu různých certifikátů osvědčujících kvalitu, materiálové složení a další parametry. Požádejte svého prodejce o konkrétní certifikát, který potřebujete.