Pohodlně se opřete a odpočiňte si v bytelném křesle navrženém pro dokonalou relaxaci. Křeslo nabízí řadu možností čalounění pro snadnou údržbu a péči a je vhodné do obývacích pokojů nebo denních místností v domovech pro seniory, nemocnicích, ubytovnách a pečovatelských domech.
Najděte si prodejce| Šířka sedáku | 53 cm |
|---|---|
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Celková šířka | 65 cm |
| Celková hloubka | 76 cm |
| Výška sedáku | 38 cm |
| Celková výška | 104 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Záruka | 5 let |



Měkká, víceúčelová potahová látka s bohatou strukturou, jemným melírem a hřejivou, nevtíravou estetikou. Je vyrobena z 98 % recyklovaného polyesteru.
Složení: 98 % recyklovaný polyester / 2 % polyester | Gramáž: 420 g/m2 ± 5 %, 490 g/bm ± 5 % | Odolnost vůči prodření: 100 000 cyklů | Odolnost proti ohni: EN 1021 1-2:2006 | Stálost na světlě: 5-8 (EN ISO 105-B02) | Odolnost při tření: za mokra 5, za sucha 5 (ISO 105 - X12) | Certifikáty: Oeko-Tex® Standard 100, EU Ecolabel | Cenová kategorie 4.
















Zvolte si takové komponenty, které odpovídají vašemu preferovanému stylu sezení a požadovaným vlastnostem.
Zvolte si soubory ke stažení.
RADO má řadu různých certifikátů osvědčujících kvalitu, materiálové složení a další parametry. Požádejte svého prodejce o konkrétní certifikát, který potřebujete.